Сумська область, Роменський район

Змагалися спортсмени Недригайлівської селищної ради

Дата: 16.04.2019 15:22
Кількість переглядів: 550

Минулих вихідних спортсмени Недригайлівської селищної ради взяли участь у кількох спортивних заходах. У суботу, 13 квітня, у місті Суми на базі спортивного комплексу Сумського Державного університету відбулися змагання волейболістів у рамках проведення обласного культурно -спортивного свята «Краща спортивна громада Сумщини 2019 року» серед збірних команд територіальних громад.

Волейбольна команда Недригайлівської селищної ради посіла в цих змаганнях 6 місце з 11. А в неділю, 14 квітня, в Недригайлові відбулися селищний турнір з міні-футболу та відкрита першість селища Недригайлів з шашок 2019 року. Перемогу у міні-футболі виборола команда ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» «Олімпік», друге та третє місця посіли команди «Метеор» та «Недригайлівська ДЮСШ» відповідно. Серед шашкістів найсильнішим виявився Олександр Євенко, який не програв своїм суперникам жодної партії. Переможці змагань нагороджені призами, кубками та грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.