У ТЕРНАХ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ЄВГЕНА ПОЛОЖІЯ

У Тернівському ліцеї  відбулася презентація книги нашого земляка Євгена Положія "Фінальний епізод...(війни, що триває 400 років)". Як зазначає сам автор на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook, "... роман можна дійсно назвати історичним.  У тексті не згадується селище Терни, хіба козацька слобідка Т-ни. Немає прямої прив’язки до родинної історії автора, це художній текст.  Але це місце - і в романі, і в житті - де перехрещуються сенси. Звідки росте дерево."   "Так що відпочив душею перед двома найголовнішими презентаціями для виходу на широку дорогу - перед столичною та галицькою публіками... "

17:23 26.11.2023

ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ДОРОГУ ЗАХИСНИКА

Сьогодні Недригайлівська громада попрощалася із захисником Дворником Олексієм Яковичем, життя якого обірвалося на донецькій землі.

15:50 26.11.2023

Погіршення погодних умов: куди звертатись жителям Сумщини у разі виникнення проблем через негоду

Синоптики застерігають: 26-27 листопада в області прогнозується сильний сніг, мокрий сніг, у південній половині області з дощем, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця.

13:53 26.11.2023

Шановні жителі громади!

Давайте завтра, 26 листопада, гідно проведемо в останню дорогу захисника України ДВОРНИКА Олексія Яковича, жителя селища Недригайлів.

22:33 25.11.2023

90-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ

Цьогоріч в Україні відзначають  90-ті роковини Голодомору — геноциду українського народу, вчиненого радянською владою у 1932–33 роках.

17:00 25.11.2023

ЗНОВУ ВТРАТА У НАШІЙ ГРОМАДІ

23 листопада у місті Покровськ Донецької області перестало битися серце нашого захисника Дворника Олексія Яковича, жителя селища Недригайлів.

15:23 25.11.2023

25 листопада 2023 року о 16:00 - загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку» пам’яті українців, які загинули під час голодоморів.

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

10:49 25.11.2023

ПРАЦЮЄМО НАД ЗАЛУЧЕННЯМ ІНВЕСТИЦІЙ

24 листопада Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ  бере участь у конференції «Міста для людей», що проходить у місті Києві.

20:00 24.11.2023

Дрібнотоварний виробник грає велику роль у безпечності та якості молока і молочних продуктів

Роменське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує насамперед власників великої рогатої худоби, які є дрібнотоварними виробниками сирого молока і  вводять в обіг молоко, як харчовий продукт, що 06.05.2022 року набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.04.2022 № 209 «Про затвердження Гігієнічних вимог до дрібнотоварного виробництва та обігу молока», які встановлюють гігієнічні вимоги до первинного виробництва та обігу молока від сільськогосподарських тварин, які утримуються дрібнотоварними виробниками (до 5 умовних дійних тварин), а також до пунктів заготівлі молока.

14:45 23.11.2023