Зустріч з музикою

З метою поширення музичного мистецтва, шанобливого ставлення до естетичних цінностей, 13 червня з учнями пришкільного відпочинкового табору «Веселка» Іваницької філії Недригайлівської СЗОШ бібліотекарем  Іваницької сільської бібліотеки Лиман О.П.  було підготовлено та проведено пізнавально – розважальний ранок «Музика – загальна мова людства».

09:26 14.06.2018

Візит народного депутата України

12 червня Недригайлів відвідав народний депутат України від нашого виборчого округу Лаврик Микола Іванович. У приміщенні Недригайлівської селищної ради разом з Недригайлівським селищним головою Остапчуком І.В., головою Недригайлівської районної ради Нанкою І.В. було розглянуто ряд питань, які торкалися розширення дороги в центрі Недригайлова, допомоги жителям на лікування, забезпечення медичної галузі та ряд інших, що стосувалися життєзабезпечення підвідомчих територій.

09:25 14.06.2018

Депутат Недригайлівської селищної ради Юрій Сердюк – срібний призер VІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів

З  4 по 9 червня у місті Чорноморськ Одеської області проходила VII Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів України, обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад.

10:43 13.06.2018

Черговий оргкомітет з підготовки та проведення свята Купала

12  червня у Недригайлівській селищній раді відбулося чергове засідання оргкомітету під головуванням Недригайлівського селищного голови Остапчука І.В., на якому був розглянутий хід виконання розпорядження селищного голови «Про  організацію    підготовки та проведення свята «Купала» в 2018 році».

09:29 13.06.2018

Робоча нарада з бібліотечними та клубними працівниками

12 червня   Недригайлівський  селищний голова Остапчук І.В. провів робочу  нараду за участю в.о. старост, бібліотечних, клубних працівників, начальників відділів Недригайлівської селищної ради. На нараді обговорювалися питання підготовки до Дня молоді, свята Купала, ряд інших питань життєзабезпечення бібліотечних та клубних закладів.

09:25 13.06.2018

Апаратна нарада 12  червня

Апаратна нарада 12 червня

12 червня   Недригайлівський  селищний голова Остапчук І.В. провів апаратну нараду із керівництвом селищної ради, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост старостинських округів.

15:04 12.06.2018

До уваги жителів Недригайлівської селищної ради!

19 червня 2018 року о 13-00 годині в актовій залі БДЮТ за адресою: смт Недригайлів, вул. Незалежності,7/1 відбудуться громадські слухання на тему: «Проект Статуту Недригайлівської селищної  територіальної громади».

08:27 12.06.2018

«Подорож чарівною казкою»

8  червня 2018 року в Хоружівській сільській бібліотеці  пройшов  дитячий ранок  до Дня казок.  На  свято  завітали   наймолодші діти  з КЗСОР – Хоружівського центру соціально – психологічної реабілітації дітей  області.

10:35 11.06.2018

Готуємося до Купала

8 червня на культурно-спортивному комплексі «Колос» селища Недригайлів  відбулася робоча  нарада за участю в.о. голови Недригайлівської райдержадміністрації Васильченка О.І.,  заступника Недригайлівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сиротенка А.Г., представників райдержадміністрації, селищної ради, КСК «Колос».  Метою робочої наради став огляд об’єктів стадіону та визначення з об’ємом і виконавцями ремонтних робіт. Усі учасники наради висловили свою думку про те, що обсяг робіт достатньо великий.  У першу чергу, потребують ремонту трибуни, торгівельні павільйони,  дерев’яні конструкції на дитячому майданчику. Необхідне упорядкування  пляжу, фарбування об’єктів, наведення належного санітарного стану, проведення ряду інших робіт з благоустрою.  Усі заплановані роботи мають завершитися  напередодні свята Івана Купала, проведення якого у цьому році заплановане на   7 липня.

15:44 08.06.2018