ЩИРО ВІТАЄМО ЗІ СВЯТАМИ, ЩО НАБЛИЖАЮТЬСЯ

Аматори Недригайлівського центру культури і дозвілля привітали депутатський корпус та виконавчий апарат Недригайлівської селищної ради з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

08:51 31.12.2021

В ПЕРШУ ЧЕРГУ ДЛЯ ДІТЕЙ

Сьогодні очільник Недригайлівської громади Костянтин ВОЛКОВ передав начальнику відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Ніні СЕРДЮК для дитячих закладів 145 світлодіодних світильників. Зокрема:

09:53 30.12.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ!!!

Недригайлівська селищна рада нагадує, що відповідно до пункту 3.2 Правил благоустрою населених пунктів Недригайлівської селищної ради, підприємства, установи й організації на власних та закріплених територіях повинні здійснювати увесь комплекс робіт, спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку, а саме, забезпечення постійного ПРИБИРАННЯ сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя, СНІГУ з метою утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані.

09:28 29.12.2021

ПОДАРУНКИ НА СВЯТА

Новий рік – це казковий час чудес, чарівництва і радості. Адже саме новорічні свята дарують виконання найзаповітніших дитячих бажань, атмосферу чарівної казки та чудові подарунки.

09:27 29.12.2021

СПІВПРАЦЯ ШКОЛИ ТА ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

23 грудня відбулося 5 засідань команд психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами у Недригайлівській СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад). Фахівцем інклюзивно-ресурсного центру та педагогами закладу були розглянуті питання щодо реалізації індивідуальної програми розвитку, оновленого нормативно - правового забезпечення інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти. В результаті засідання прийняті відповідні рішення та надані рекомендації.

13:58 24.12.2021