ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

18 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, де головними стали питання «Про стан розвитку малого підприємництва на території Недригайлівської селищної ради» та «Про роботу комунального закладу «Недригайлівський будинок дитячої та юнацької творчості Недригайлівської селищної ради Сумської області» з художньо-естетичного виховання школярів».

17:08 18.11.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФІВ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ НА 2022 РІК

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» КП «Недригайлівводосервіс» даним повідомленням інформує споживачів про намір переглянути та встановити тарифи на 2022 рік.

16:06 18.11.2021

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ! ЗАПРОШУЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ АГРОПРОМИСЛОВОЇ СФЕРИ НА ЧЕРГОВИЙ СЕМІНАР!

24 - 25 листопада 2021 року Міністерство сільського господарства, продовольства та аграрних питань (MARFA) Республіки Корея організує 4-х годинний онлайн-семінар стосовно цифровізації та новітніх технологій в аграрному секторі: “Smart Agriculture Using Digital Technologies in Korea”.

14:42 18.11.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради під головуванням заступника селищного голови Володимира ШУДИ.

14:39 18.11.2021

ЗАПРОШУЄМО ДО ОЗНАЙОМЛЕННЯ

З метою запланованого створення і діяльності комунального підп риємства та залучення інвестицій в економіку Недригайлівської селищної  територіальної громади, у результаті вивчення кращих практик місцевого самоврядування, пропонуємо ознайомитись з примірни м статутом подібного підприємства на прикладі Тростянецької міської ради.

11:49 18.11.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА ТЕРНИ!

25 листопада 2021 року о 12.00  за адресою: смт Терни, вулиця Незалежності, 3  в приміщенні Тернівського міського будинку культури – філії КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області» відбудуться громадські слухання по питанню перейменування вулиці Суворова.

11:16 17.11.2021

ОБЕРЕЖНО! ЛІД ТОНКИЙ!

З настанням зими і перших морозів з’являється одна з зимових небезпек – тонкий лід на водоймах.

11:09 17.11.2021

РУХАЄМОСЬ НАЗУСТРІЧ МІЦНОМУ ЗДОРОВ'Ю І ДОВГОЛІТТЮ!

Сьогодні у КУ«Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» успішно стартував новий проєкт по організації та проведенні занять із оздоровчої фізкультури. Щоб покращити своє самопочуття, зміцнити імунітет, знизити ризик серцево-судинних захворювань та рухового апарату, стати членами групи «Здоров’я» виявили бажання жінки як пенсійного, так і перед пенсійного віку.

16:33 16.11.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

За повідомленням Недригайлівської дільниці філії «Роменський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт, буде здійснено відключення електричної енергії у наступних абонентів:

11:02 16.11.2021

НА СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИЙНЯТО ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ

Сьогодні о 14.00 продовжилося перше пленарне засідання одинадцятої сесії Недригайлівської селищної ради, на розгляд якої було винесено вкрай важливе питання - внесення змін до бюджету територіальної громади на 2021 року, що стосувалися освоєння державних коштів на здійснення заходів із соціально-економічного розвитку територій, вчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, оплати комунальних послуг лікарні, тощо. Рішення по даному питанню не було прийнято депутатами минулої п'ятниці.

18:56 15.11.2021