ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці Недригайлівської громади!

12:05:55 07.04.2023

До уваги жителів громади!!!!

Штаб з питань надання населенню гуманітарної допомоги при Недригайлівській селищній раді повідомляє, що починаючи з 7 квітня 2023 року в приміщенні Недригайлівської дитячої музичної школи за адресою смт. Недригайлів вул. Вишнева,1 буде проводитись видача гуманітарної допомоги особам з інвалідністю першої групи та дітям з інвалідністю.

15:50:20 06.04.2023

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Для приведення до належного санітарного стану території селища Недригайлів та навколишніх сел КП «Недригайлівводосервіс» на передодні Великодніх свят буде проводити збір та вивіз сміття у населення згідно графіка:

09:17:37 03.04.2023

До відома жителів громади та керівників підприємств, установ та організацій Недригайлівської селищної ради!

Постановою КМУ від 20 березня 2022 № 326 (зі змінами) затверджено Порядок визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії російської федерації, зокрема підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності за такими напрямами: 1) економічні втрати підприємств (крім підприємств оборонно- промислового комплексу), у тому числі господарських товариств; 2) втрати установ та організацій (крім установ та організацій оборонно- промислового комплексу); 3) економічні втрати підприємств оборонно-промислового комплексу, у тому числі господарських товариств; 4) втрати установ та організацій оборонно-промислового комплексу. Визначення шкоди та збитків у межах кримінальних проваджень, для цілей подання постраждалими заяв на компенсації, подання позовів постраждалими до судових інстанцій, а також подання державою Україна до міжнародних судових інстанцій здійснюється відповідно до Методики визначення шкоди та обсягу збитків, яка затверджена наказом Мінекономіки та Фонду держмайна України від 18.10.2022 № 3904/1223 , зі змістом якої можливо ознайомитися за посиланням https:/lbit.lyl3yGZVyO.

11:51:50 29.03.2023

Заборона дійснення промислового, любительського і спортивного рибальства на період нересту риб

1. Заборонити здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства на період нересту риб та розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області, у такі терміни: – у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками та затонами) з 01 квітня по 20 травня 2023 року включно; – у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2023 року включно;

14:04:38 24.03.2023

ОГОЛОШЕННЯ

У зв'язку зі складною епізоотичною ситуацією буде проводитися щеплення собак і котів проти сказу  в

14:45:04 13.03.2023