Оголошення

Розпочато благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде»

Служба у справах дітей спільно з відділом праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради запрошує всіх небайдужих людей долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде» та надати посильну допомогу (одяг, предмети першої необхідності, іграшки, книжки, фарби, солодощі

15:57:54 26.11.2019

Оголошення

Недригайлівська селищна рада доводить до відома жителів смт Недригайлів, що з 21.10.2019 року відновлюється перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському автобусному маршруті загального користування «Церква-ВПУ-Сирцех-СХТ» у смт Недригайлів. Графік руху залишається незмінним. За більш детальною інформацією звертатися за тел.5-57-99.

14:28:16 18.10.2019

Доводимо інформацію власникам квартир багатоквартирних будинків Недригайлівської селищної ради

Відповідно до чинного законодавства України , а саме: п.6 Прикінцевих положень Закону України «Про житлово - комунальні послуги» №2189 VIII, ч.5 ст.13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», відповідно до підпункту 20 пункту «а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», держава делегувала повноваження органам місцевого самоврядування провести організаційні заходи щодо призначення управителя в багатоквартирні будинки в межах території Недригайлівської селищної ради.

11:21:09 04.06.2019