Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради

Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради Сумської області вул. Шкільна, 2   смт Терни  Роменський  район,   Сумська область  42110

15:27:31 29.04.2021

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

з 1 квітня по 13 серпня 2021 року Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України ОГОЛОШУЄ прийом слухачiв на навчання на основі вищої освіти для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за денною, вечірньою, заочною (заочно-дистанційною) формами навчання, за державним замовленням (державним контрактом) та за договорами за кошти фізичних або юридичних осіб. Детальні за посиланням

16:47:20 26.04.2021

ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

На виконання рішення Недригайлівської селищної ради «Про організацію роботи по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців комунальних послуг з організації збирання, вивезення та складування побутових відходів, що утворюються на території Недригайлівської селищної ради» (7 сесія від 09.04.2021 ), виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради оголошує конкурс по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців комунальних послуг з організації збирання, вивезення та складування побутових відходів, що утворюються на території Недригайлівської селищної ради.

13:56:54 16.04.2021

РОЗПОЧАТО РОЗГЛЯД ПЕТИЦІЇ

18.03.2021 розпочато розгляд електронної петиції стосовно створення умов для відкриття в селищі Недригайлів мережевого супермаркету, яка набрала необхідну кількість голосів.

08:17:40 19.03.2021

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»

За результатами проведеного 18 березня  2021 року конкурсу на зайняття посади практичного психолога  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Недригайлівської селищної ради» (протокол № 4 від 18.03.2021року) переможцем визнана Коломієць Світлана Сергіївна.

16:47:52 18.03.2021