Дата: від до Скинути

Позиція ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ «Асоціація міст України» щодо збереження військового ПДФО

Податок на доходи військовослужбовців став майже такою самою гострою темою програм і дискусій у ЗМІ та соціальних мережах, як і розмір їхнього грошового забезпечення. Щоправда, питання цього податку перевело напрям дискусії з Центру на громади, — ті начебто не допомагають чи недостатньо допомагають ЗСУ.

11:51 05.09.2023

ФЕЙК У РОМНАХ НА СУМЩИНІ РОСІЯНИ ЗНИЩИЛИ БАЗУ ЗСУ

Таку інформацію поширили в соціальних мережах та пропагандистських медіа. У повідомленнях ідеться, що 23 серпня 2023 року росіяни обстріляли Сумщину, зокрема й місто Ромни. Автори дописували, що окупантам вдалося знищити школу, де перебували Сили оборони України. Відтак у публікаціях дописували, що від ракетного удару постраждали винятково українські військові. Це — неправда.

11:05 05.09.2023

ДЯКУЄМО!!!

Колектив футбольного клубу "Іскра" (Недригайлів) висловлює  щиру вдячність та подяку Постілу Петру Івановичу, депутату Сумської обласної ради за фінансову підтримку у придбанні футбольної форми та інвентарю.

16:36 04.09.2023

НІКОЛИ НЕ ЗАБУДЕМО!

3 вересня, 9 років тому, Недригайлівщину вразила страшна звістка: загинули наші земляки — Олександр ШОВТУТА та Сергій ГРИБЕНИК, одні з перших, хто пішов захищати нашу країну від ворога.

17:00 03.09.2023

У ГРОМАДІ ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ!

Сьогодні, 3 вересня, своє сторіччя відзначає жителька села Іваниця ГРИЩЕНКО Наталія Антонівна.

16:04 03.09.2023

ВИСОКА ЦІНА НАШОЇ ВОЛІ ТА НЕЗАЛЕЖНОСТІ

3 вересня,  9 років тому, в селі Побєда Новоайдарського району, під Старобільськом на Луганщині від обстрілу з системи залпового вогню «Смерч», з території російської федерації, виконуючи свій службовий обов’язок, загинули наші земляки - Герої України, воїни АТО Олександр ШОВТУТА та Сергій ГРИБЕНИК.

12:01 03.09.2023

На апаратній нараді підсумували зроблене та визначили першочергові завдання на тиждень

Сьогодні, 31 серпня,  секретар селищної ради Ірина ПОСТОЄНКО провела апаратну нараду із старостами, керівниками відділів, установ, організацій селищної ради,  на якій розглянуто стан виконання доручень та обговорено питання, які потребують вирішення, доведено терміни виконання до виконавців.

13:18 31.08.2023