Уклонімось пам’яті загиблих героїв

29 серпня на території Меморіалу Пам’яті і Слави  селища Недригайлів за участю керівництва Недригайлівської громади, військовослужбовців, представників установ, організацій та небайдужих  жителів селища відбувся мітинг   «Вони пішли у безсмертя», присвячений  Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

16:46 29.08.2023

ЯКІСНА СОЦІАЛЬНО ВИХОВНА РОБОТА - ДІЄВИЙ ІНСТРУМЕНТ ВИПРАВЛЕННЯ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ

Метою наглядових та соціально-виховних заходів із суб’єктами пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, а також запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

21:31 25.08.2023

ВИШИВАНКА – ЦЕ НАША ІСТОРІЯ

ВИШИВАНКА – ЦЕ НАША ІСТОРІЯ, МИСТЕЦТВО ПРЕДКІВ, ДУША, ГЕНЕТИЧНИЙ КОД НАРОДУ Й ЕТНІЧНА СПАДЩИНА. А СЬОГОДНІ, ПІД ЧАС ВІЙНИ, ЦЕ ЩЕ Й СИМВОЛ УКРАЇНСЬКОЇ НЕСКОРЕНОСТІ І СВОБОДИ

14:47 25.08.2023

Майстер-клас із виготовлення патріотичних значків «Символи України»

День Незалежності 🇺🇦- головне свято в календарі нашої держави. Напередодні важливої дати, читачі бібліотеки виготовили обереги-брелочки з фіамірану у державних кольорах. Створені дитячими руками вироби несуть у собі тепло щирих сердець та позитивну енергію, і будуть оберегом для наших захисників, бо в серці кожної украінськоі дитини живе безмежна любов до України.

01:55 24.08.2023

НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ ПРОЗВІТУВАЛИ ПРО ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ ТА ВИЗНАЧИЛИ ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ЦЬОГО ТИЖНЯ

22 серпня у Недригайлівській селищній раді відбулася апаратна нарада, яку провела секретар Недригайлівської селищної ради Ірина ПОСТОЄНКО за участю працівників апарату, старост та керівників комунальних підприємств. Розглянуто стан виконання протокольного доручення попередньої апаратної наради, яке містило 44 завдання до виконання, основні з яких – заходи з благоустрою, безпеки громадян, забезпечення життєдіяльності громади в умовах воєнного стану. Відповідальні виконавці прозвітували про проведену роботу, за результатами якої ряд питань знято з  контролю, у деяких перенесені терміни виконання через значні об’єми робіт.

17:05 22.08.2023