Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні – українців, які змінили перебіг історії нашої держави. 10 років тому під час Революції гідності в центрі Києва відбулися масові розстріли протестувальників.

11:39 20.02.2024

Зміни до розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва

Головне управління ДПС у Сумській області акцентує,  відповідно до п.п. 298.8.1 п. 298.8 ст. 298 Податкового кодексу України сільськогосподарські товаровиробники для набуття статусу або  підтвердження статусу платника єдиного податку подають не пізніше 20 лютого поточного року:

11:10 19.02.2024

Державний Герб України - символ нескореності та боротьби за свободу

Здавна Тризуб виступає символом нескореності та боротьби українського народу за свободу. Він є об'єднувальним елементом для українських патріотів, які віддано захищають наш суверенітет і територіальну цілісність України.

11:08 19.02.2024

Фейк: рф може розпочати новий наступ у районі Сумської області

Військовий експерт Петро Черник, в ефірі телемарафону заявив про ймовірність наступу з боку Сумського кордону Але він зазначив, що сьогодні не бачить підготовки рф до такого удару на Півночі, так як росія не накопичує в цих районах достатньої кількості військ. "На цю хвилину я не бачу накопичення ресурсів. Цей ресурс має бути серйозним, і росія вже не зможе його приховати. Це має бути як мінімум 40-тисячний корпус» - розповів Черник

08:37 19.02.2024

В єднанні — наша сила

В сьогоднішніх умовах повномасштабної війни в Україні вкрай важливо постійно підтримувати благодійні ініціативи, що допоможуть нашим бійцям на передовій гідно давати відсіч ворогу.

15:35 16.02.2024

День єднання

Сьогодні Україна відзначає День єднання. Президент України Володимир Зеленський видав Указ, згідно з яким 16 лютого 2022 року визначене Днем єднання в Україні.

08:00 16.02.2024

Недригайлівська громада взяла участь в презентації проєкту

14 лютого 2024 року  громадська організація  «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» (керівник – Олег Туляков)  провели презентацію проєкту «Посилення стійкості та соціальної згуртованості деокупованих українських громад у вимірах консультативно-дорадчих та медійних практик».

17:12 15.02.2024

ВШАНУВАЛИ  УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Сьогодні на території Недригайлівської селищної ради проведено заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-річчя  виведення військ  з території Афганістану. Саме 15 лютого 1989 року було закінчено війну, яка тривала майже 10 років. Зі всіх збройних конфліктів афганська війна була одна із найкривавіших та торкнулась майже кожної української родини.

17:07 15.02.2024