Планове відключення електроенергії

АТ "Сумиобленерго" повідомляє про тимчасову перерву в електропостачанні за адресами: НЕДРИГАЙЛІВ: вулиця Зарудка 86; вулиця Миру 10,11,12,13,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,

18:48 22.01.2024

З Днем Соборності України

Коли всі українці тримаються за руки, вони не піднімуть їх догори, аби здатися. Боремося всі. І сьогодні це стосується не тільки обох берегів Дніпра. Сьогодні соборність українців охоплює обидві півкулі Землі, у кожному куточку якої 24 лютого пролунало: я – українець.

09:31 22.01.2024

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки відзначається День Соборності України.

08:00 22.01.2024

Шановні жителі громади!

Для недопущення виникнення аварійних ситуацій просимо, за можливості, в найближчу добу, до стабілізації погодних умов, відмовитися від використання автомобільного транспорту та бути обережними під час перебування на вулиці.

10:01 18.01.2024

У Недригайлівській громаді знову втрата

Знову чорна звістка прилетіла у нашу громаду. У Донецькій області під час виконання військового обов’язку зупинилося серце нашого земляка, жителя села Хоружівка Ігнатенка Миколи Миколайовича.

22:08 16.01.2024

Зеленський вже у Давосі. Українська делегація проводить зустріч із Столтенбергом

Президент Володимир Зеленський прибув на Всесвітній економічний форум у Давосі. Там відбувається зустріч української делегації з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

16:36 16.01.2024

«Системи електронної черги»

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 29.12.2023 року № 762-ОД «Про забезпечення механізму надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» розпочато функціонування «Системи електронної черги» щодо роботи з дитиною, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

12:18 10.01.2024