УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

У зв'язку з погіршенням погодних умов та  значним зниженням температури повітря, прохання до всіх жителів громади бути готовими до екстреного відключення електроенергії,  можливого повного блекауту та інших надзвичайних ситуацій.

14:37 05.01.2024

Вистоїмо разом!

У рамках проєкту «Вистоїмо разом», який  направлений на вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, представниками громадської організації «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» у Недригайлівській громаді було проведено тренінг «Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом. Подолання стереотипних бар’єрів».

13:35 05.01.2024

Шановні жителі громади!

Система оповіщення населення громади вийшла з ладу, проводиться ремонт обладнання. На даний час оповіщення здійснюється силами ДСНС та Національної поліції. Не нехтуйте сигналами ПОВІТРЯНА ТРИВОГА, під час тривоги прямуйте в Укриття. Разом до перемоги!!!

18:32 02.01.2024

ВІДБУЛОСЯ ОСТАННЄ У 2023 РОЦІ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

28 грудня члени виконавчого комітету зібралися у залі засідань селищної ради, щоб провести останнє в цьому році засідання виконкому, підсумувати зроблене та визначитися з планами на  наступний рік.

16:12 28.12.2023

Правові механізми відшкодування збитків аграріїв через воєнну агресію рф

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 326 «Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації» визначено напрямки збитків, які підлягають відшкодуванню, а саме: економічні втрати підприємств, земельного фонду, акваторії тощо.

11:18 28.12.2023

Сьогодні День енергетика України

22 грудня енергетики України відзначають своє професійне свято, яке  встановлене на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України згідно з Указом Президента від 1993 року. Традиційно працю тих, хто дарує світло, вшановують вже майже століття, відтоді як почали електрифікувати населені пункти країни.

09:08 22.12.2023

На засіданні виконавчого комітету погоджено проєкт Програми економічного і соціального розвитку та проєкт бюджету громади на наступний рік

18 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради. Були розглянуті проєкт Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2024 – 2025 роки та проєкт бюджету Недригайлівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

16:25 18.12.2023