Дата: від до Скинути

ДИРЕКТОР НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ШКОЛИ ДІЛИЛАСЯ З ГОЛОВАМИ ГРОМАД СУМЩИНИ СВОЇМ ДОСВІДОМ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ "SMART SCHOOL"

Освітній захід із символічною назвою «Освіта Сумщини: синергія та трансформація» 8 грудня об’єднав представників Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, народних депутатів України, голів сільських, селищних та міських рад, районних державних адміністрацій, керівників місцевих органів управління освітою області для обговорення перспектив розвитку освітньої галузі Сумщини

13:40 10.12.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ!!!

Недригайлівська селищна рада нагадує, що відповідно до пункту 3.2 Правил благоустрою населених пунктів Недригайлівської селищної ради, підприємства, установи й організації на власних та закріплених територіях повинні здійснювати увесь комплекс робіт, спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку, а саме, забезпечення постійного ПРИБИРАННЯ сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя, СНІГУ з метою утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані.

16:56 09.12.2021

НЕ БУДЬМО БАЙДУЖИМИ!

Звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням надати посильну допомогу сім'ї Буханець Анни Олександрівни з села Коровинці Роменського району Сумської області, яка постраждала в результаті пожежі і виховує 14 дітей віком від 1 до 16 років.

09:25 09.12.2021