ВОНИ БОРОЛИСЯ З НЕВИДИМИМ, АЛЕ ДУЖЕ СТРАШНИМ ВОРОГОМ

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

16:08 14.12.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

За повідомленням Недригайлівської дільниці філії «Роменський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт, буде здійснено відключення електричної енергії у наступних абонентів:

16:35 13.12.2021

ПРО МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що суб’єкти господарювання можуть отримати адміністративні послуги в електронному вигляді про реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки згідно вимог Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2013 № 440 та видачі ліцензій на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, переоформлення ліцензій, розширення та звуження ліцензіатом провадження виду господарської діяльності, анулювання ліцензій.

15:41 13.12.2021

ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН НАРАДА

Представники органів місцевого самоврядування нашої громади взяли участь у Всеукраїнському онлайн-форумі місцевого самоврядування "Актуальні питання розвитку громад", організованому Всеукраїнською асоціацією громад у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України. Учасники форуму заслухали виступи Виконавчого директора Всеукраїнської асоціації громад Івана Слободяника, Першого заступника Голови Верховної Ради України Олександра Корнієнка, Голови підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України Віталія Безгіна, голови підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету ВРУ Мар'яна Заболоцького та інших. На Форумі обговорювали актуальні питання розвитку громад: подальші кроки реформи децентралізації, податкові новації, Державний Бюджет-2022, земельні відносини тощо.

08:54 13.12.2021