ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ З РОЗЧИЩЕННЯ СНІГУ НА ДОРОГАХ ГРОМАДИ

Щоб забезпечити життєдіяльність громади під час ускладнення погодних умов, Недригайлівська селищна рада уклала договір на забезпечення розчищення снігу доріг по вулицях селища Недригайлів, сіл Віхове, Вакулки, Луки та Пушкарщина з ФОП Бабій В.М., ФОП Простак І.М. та КП "Недригайлівводосервіс" на 4 одиниці техніки.

17:07 19.01.2022

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

За повідомленням Недригайлівської дільниці філії «Роменський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт, буде здійснено відключення електричної енергії у наступних абонентів:

16:48 18.01.2022

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

11:27 17.01.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ!!!

Недригайлівська селищна рада нагадує, що відповідно до пункту 3.2 Правил благоустрою населених пунктів Недригайлівської селищної ради, підприємства, установи й організації на власних та закріплених територіях повинні здійснювати увесь комплекс робіт, спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку, а саме, забезпечення постійного ПРИБИРАННЯ сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя, СНІГУ з метою утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані.

11:26 17.01.2022

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ

На КП "Недригайлівський речовий ринок" терміново потрібен виконуючий обов’язки директора, який має досвід управління на підприємствах, установах, організаціях, високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, бажання та вміння працювати з людьми, відповідає іншим вимогам для керівника відповідного суб'єкта господарювання у випадках, передбачених законодавством України, який зможе організувати робочий процес та навести лад на підприємстві.

16:20 12.01.2022

ГРАФІК ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ У 2022 РОЦІ

Відповідно до ухваленого Державного бюджету, у 2022 році на українців чекає два етапи підвищення прожиткового мінімуму, до розміру якого прив’язано і соціальні виплати (зокрема пенсії). Так, прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність на 1 січня 2022 року  залишається на рівні 1934 грн, з 1 липня 2022 року — 2027 грн, з 1 грудня 2022 року — 2093 грн. У 2022 році передбачено разове збільшення мінімальної зарплати на 200 грн — з 1 жовтня нового року. Тож мінімальна заробітна плата 2022 року на 1 січня  залишається на рівні 6500 грн,, а з 1 жовтня 2022 року — 6700 грн.

14:12 11.01.2022

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ З 1 СІЧНЯ 2022 РОКУ

На виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України від 29.06.2021 №1584-ІХ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 №796-ХІІ та Постанови Кабінету Міністрів України №1210 від 23.11.2011 року «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» із змінами від 09.12.2021 внесеними постановою Кабінету Міністрів України №1307, особам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, та яким встановлено групу інвалідності внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням зазначених робіт, а також членам сімей зазначених осіб з 01 січня 2022 року проведено перерахунок пенсії з п’ятикратної мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня 2022 року та з урахуванням відомостей втрати працездатності, встановленої органами медико-соціальних експертних комісій.

14:04 11.01.2022