Дата: від до Скинути

"В ГРОМАДІ, ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ПОРЯДНО, ДОБРОСОВІСНО І ЧЕСНО - МОЖЛИВО ВСЕ", - КОСТЯНТИН ВОЛКОВ

Сьогодні очільник Недригайлівської громади Костянтин ВОЛКОВ взяв участь у проведенні "круглого столу" з активом членів Недригайлівської районної спілки ветеранів Афганістану.

16:04 28.01.2022

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

27 січня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, де головним стало питання «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2020-2021 роки та бюджету Недригайлівської селищної ради за 2021 рік».

16:18 27.01.2022

НЕДРИГАЙЛІВЩИНА ПАМ'ЯТАЄ

Щороку 27 січня Україна разом із усією світовою спільнотою вшановує пам'ять жертв Голокосту – мільйонів єврейських жінок, чоловіків і дітей, які загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.

10:37 27.01.2022

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

За повідомленням Недригайлівської дільниці філії «Роменський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт, буде здійснено відключення електричної енергії у наступних абонентів:

11:49 26.01.2022

ЗОВСІМ СКОРО В  НЕДРИГАЙЛОВІ РОЗПОЧНУТЬ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГУ

ЗОВСІМ СКОРО В НЕДРИГАЙЛОВІ РОЗПОЧНУТЬ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГУ

Очільник Недригайлівської громади Костянтин ВОЛКОВ провів робочу зустріч із представниками ТОВ «Автомагістраль-Південь», під час якої було обговорено деталі проведення ремонтних робіт на центральній дорозі селища Недригайлів. Зокрема, йшлося про те, де буде забезпечено складування матеріалів, забір ґрунту, води тощо. Також обговорили питання рекультивації (наведення ладу на сміттєзвалищі поблизу села Віхове).

11:19 25.01.2022

«ХТО ВІЗЬМЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОШИРЕННЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ ДІТЕЙ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ?»  - КОСТЯНТИН ВОЛКОВ

«ХТО ВІЗЬМЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОШИРЕННЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ ДІТЕЙ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ?» - КОСТЯНТИН ВОЛКОВ

Так зазначив під час апаратної наради селищний голова на обурення у соцмережах з приводу дистанційного навчання учнів загальноосвітніх закладів громади.

16:41 24.01.2022

МЕДИКИ, КОМУНАЛЬНИКИ ТА МІСЦЕВІ УРЯДОВЦІ  МАЮТЬ ЩЕПИТИСЯ ВІД COVID-19  ДО 31 СІЧНЯ

МЕДИКИ, КОМУНАЛЬНИКИ ТА МІСЦЕВІ УРЯДОВЦІ МАЮТЬ ЩЕПИТИСЯ ВІД COVID-19 ДО 31 СІЧНЯ

31 січня 2022 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664 від 30 листопада 2021-го, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

10:35 21.01.2022