У НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ  ГРОМАДІ НОВИЙ АВТОПІДЙОМНИК

У НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ НОВИЙ АВТОПІДЙОМНИК

Недригайлівська громада отримала першу з чотирьох одиниць спецтехніки, куплену за кошти субвенції, яку держава надала нашій громаді для покращення послуг сфери житлово-комунального господарства.

13:38 27.10.2023

ДАВАЙТЕ ПОПРОЩАЄМОСЯ З ГЕРОЄМ!

Як уже повідомлялося, Недригайлівська громада втратила ще одного захисника, ПАВЛЕНКА Олександра Миколайовича, який загинув на запорізькому напрямку.

09:51 27.10.2023

УВАГА! До відома зацікавлених осіб в громаді.

Інформуємо, що Японською організацію торгівлі (JETRO), у координації з Посольством України в Японії та Державною Установою «Офіс з підприємництва та експорту» оголошено набір українських компаній для представлення власної продукції в українському павільйоні на всесвітній продовольчій виставці FOODEX JAPAN 2024, яка відбудеться з 5 по 8 березня 2024 року у місті Токіо (Японія).

08:14 26.10.2023

НА ЗАПОРІЗЬКОМУ НАПРЯМКУ ЗАГИНУВ НАШ ЗЕМЛЯК

Сумна звістка знову сколихнула Недригайлівську громаду. 23 жовтня на запорізькому напрямку загинув, захищаючи мир і спокій нашої держави, наш земляк, український воїн ПАВЛЕНКО Олександр Миколайович.

15:17 25.10.2023

Інформація щодо рівня закупівельних цін на основні зернові культури по основних зернових компаніях,  що ведуть закупівлю зерна на території Сумської області,   грн./тону

Інформація щодо рівня закупівельних цін на основні зернові культури по основних зернових компаніях, що ведуть закупівлю зерна на території Сумської області, грн./тону

12:44 24.10.2023

НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ ПІДСУМУВАЛИ ЗРОБЛЕНЕ  ТА СПЛАНУВАЛИ ПОДАЛЬШУ РОБОТУ

НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ ПІДСУМУВАЛИ ЗРОБЛЕНЕ ТА СПЛАНУВАЛИ ПОДАЛЬШУ РОБОТУ

23.10.2023 під головування секретаря Недригайлівської селищної ради Ірини ПОСТОЄНКО відбулася апаратна нарада, на якій проведено аналіз виконання попередніх доручень та сплановано подальшу  роботу.

09:50 24.10.2023

НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЮ ГРОМАДОЮ ОТРИМАНО  ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ У ВИГЛЯДІ АВТОБУСА, ЯКИЙ  НЕЗАБАРОМ  БУДЕ ПЕРЕДАНИЙ  ТЕРНІВСЬКІЙ ШКОЛІ

НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЮ ГРОМАДОЮ ОТРИМАНО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ У ВИГЛЯДІ АВТОБУСА, ЯКИЙ НЕЗАБАРОМ БУДЕ ПЕРЕДАНИЙ ТЕРНІВСЬКІЙ ШКОЛІ

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України на потреби армії було мобілізовано 3 шкільних автобуси, що складає третину від усього автопарку транспортних засобів закладів освіти громади, тому проблема забезпечення  підвозу учнів на навчання та у зворотному напрямку залишається дуже актуальною  для  громади.

15:51 23.10.2023