Відбулися громадські слухання

25 липня у селі  Сакуниха відбулися громадські слухання стосовно обговорення пропозицій щодо перейменування вулиці Рябова.

12:06 26.07.2023

Рекомендації Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області щодо пожежної безпеки під час проведення збирання врожаю

З метою недопущення втрат зернових і грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання і переробки врожаю у 2023 році пропонуємо:

15:27 24.07.2023

НА АПАРАТНІ НАРАДІ ВИЗНАЧЕНО ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ НА НАСТУПНИЙ ТИЖДЕНЬ

21 липня секретар Недригайлівської селищної ради Ірина ПОСТОЄНКО провела апаратну нараду за участю заступників селищного голови, керуючого справами, старост, керівників відділів, установ та закладів громади. Визначені напрямки першочергових завдань, доведені відповідні завдання до виконавців. Серед головних питань -  економне і цілеспрямоване використання бюджетних коштів, подальше облаштування бомбосховищ, прибирання сміттєзвалищ, благоустрій, водопостачання та водовідведення, підготовка до опалювального сезону  та інші першочергові питання життєзабезпечення громади в умовах воєнного стану. З’ясовано стан виконання доручень попередньої апаратної наради. Більшість доручень виконано. Термін виконання окремих доручень продовжено у зв’язку з об’єктивними причинами.

16:31 21.07.2023

Припиніть безжально знищувати екосистему України!

Майже 8 тисяч га згорілої землі, тисячі заживо спалених диких тварин, колосальні матеріальні збитки, задіяні значні людські та технічні ресурси. Такими є наслідки безглуздого спалювання сухостою з початку року.

18:27 20.07.2023

У ГРОМАДІ  ПРОЙШОВ ЄДИНИЙ САНІТАРНИЙ ДЕНЬ

У ГРОМАДІ ПРОЙШОВ ЄДИНИЙ САНІТАРНИЙ ДЕНЬ

19 липня  на території Недригайлівської селищної ради проведено єдиний санітарний день, визначений правилами благоустрою Недригайлівської селищної ради. У цей день трудові колективи громади, працівники старостатів працювали над упорядкуванням прилеглих територій, квітників, центральних скверів, меморіалів, пам’яток,  обкошуванням узбіч доріг і кладовищ, продовжувалися  роботи з приведення в належний стан укриттів,  і т.ін.  КП «Недригайлівводосервіс» у цей день провів вивіз сміття від населення села Хоружівка.

18:13 20.07.2023

Іваницький старостинський округ продовжує упорядковуватися

Сьогодні представники Іваницького старостинського округу провели єдиний санітарний день на території  сіл Клин та Іваниця. Частина робітників  та зав. бібліотеки працювали в селі Клин. Тут обкошені та прибрані обочини доріг, територія кладовища. Решта (працівники старостату та Іваницького СБК) впорядковували дорогу на кладовище, прибирали біля  зупинок. Чистота залежить від кожного з нас!

14:54 20.07.2023

Дотримання вимог протимінної діяльності

На викання доручення Прем’єр-міністра України від 28.06.2023            № 190/49/1/1 щодо організації виконання рішень визначених протоколом засідання Національного органу з питань протимінної діяльності від 16.06.2023 інформуємо населення про загрози для його життя і здоров’я, що виникають у зв’язку із залученням до проведення заходів із розмінування осіб, які не є сертифікованими операторами протимінної діяльності.

13:19 20.07.2023

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ВПО: УРЯД ПІДТРИМАВ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ПРОЄКТ

Повідомляємо, що з метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, запроваджено експериментальний проєкт надання соціальних послуг.

11:57 20.07.2023