З Україною в серці вишиванку ношу!

Вишиванка – символ національної гордості, генетичний код, що єднає українців і презентує Україну у світі. Це - оберіг, який об’єднує і надихає на нові перемоги, ланцюжок єднання минулого, сьогодення  та майбуття українців.

14:49 18.05.2023

Дорогі наші матері! Прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом – Днем матері!

У другу неділю травня в українських родинах відзначають найбільш зворушливе для кожного серця свято – День матері. Це свято особливе, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до жінки-матері. Немає любові вищої і жертовнішої за материнську, немає нічого сильнішого за мамину молитву.

10:48 14.05.2023

Шановні медичні сестри!

З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного Дня медичної сестри – прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Вашу роботу, за чуйні серця, за врятовані життя, за відновлене здоров’я! Професія медичної сестри поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, а ще людяність і доброту. Саме тому пацієнти високо цінують Вашу увагу та турботу, добре слово та щиру підтримку. Бажаємо всім медсестрам, фельдшерам, акушеркам, лаборантам здоров’я, невичерпної енергії, доброти, любові, миру та справжнього людського щастя!

08:12 12.05.2023

СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ЄВРОПИ!

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи. Глава держави зазначив, що цього дня українці вшановуватимуть історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм та переможуть рашизм.

17:01 09.05.2023

ПАМ’ЯТАЄМО!

8-9 травня у селищі Недригайлів та старостинських округах пройшли покладання квітів до меморіальних комплексів, братських могил та інших пам’ятних знаків  загиблим в роки Другої світової війни, приурочені  до Дня  пам’яті та примирення та  78-ї річниці  перемоги над нацизмом.

16:51 09.05.2023