ПОВІДОМЛЕННЯ!!!

Щоб запобігти пожежам та небезпечним наслідкам від них, необхідно знати й головне - дотримуватися основних правил пожежної безпеки, у тому числі при використанні альтернативних джерел опалення, освітлення, а також генерації електричної енергії.

12:13 07.03.2023

100-річний ювілей

Сьогодні свій 100-річний ювілей відзначає шановний житель Недригайлова Шаповал Василь Іванович

14:23 01.03.2023

ОСТАННЯ ШАНА!

Повідомляємо жителів громади, що похорон загиблого Героя ГРИЦЕНКА ОЛЕКСАНДРА відбудеться у вівторок, 21 лютого 2023 року.

16:09 20.02.2023

Ми пам’ятаємо про вас, Герої!

20 лютого  на території Меморіалу Пам’яті і Слави  селища Недригайлів за участю громадськості відбувся мітинг  «Герої нового часу», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. Присутні зібралися, щоб вшанувати пам'ять людей, які своїм прикладом показали, як треба  відстоювати незалежність, любити Україну та свій народ.                                                                                                                                           «Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Як оді, так і зараз  наша держава доводить  всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості», - наголосив  у своєму виступі т.в.о. Недригайлівського селищного голови Володимир ШУДА та побажав мирного неба над нашою українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

13:44 20.02.2023

Шановні жителі Недригайлівської громади!

Сьогодні, в   День Героїв Небесної Сотні, ми вшановуємо пам’ять героїв, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав  права та свободи людини, європейське майбутнє України.

11:41 20.02.2023