Дата: від до Скинути

На Сумщині піротехніки ДСНС щоденно проводять роботи з розмінування територій області

Вже більше року, як росіяни втекли з Сумщини і весь цей період піротехнічні підрозділи ДСНС проводять обстеження ділянок де залишились ворожі боєприпаси та очищають Сумщину від вибухонебезпечних предметів.

16:52 01.05.2023

Міністр оборони України під час робочої поїздки на Сумщину вручив відзнаки Міністерства жителям нашої області, в тому числі, Недригайлівському селищному голові Костянтину ВОЛКОВУ

За надання всебічної допомоги під час збройної агресії російської федерації проти України, плідну співпрацю зі Збройними Силами України, патріотизм та активну громадянську позицію відзнаки з рук міністра отримали лікарі, медичні сестри, волонтери, добровольці, працівники підприємств критичної інфраструктури області, рятувальники, підприємці, керівники місцевих рад. Серед нагороджуваних - Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ, який отримав з рук Олексія РЕЗНІКОВА відзнаку МО України – медаль «За сприяння Збройним Силам України».

09:16 28.04.2023

ДБАЄМО ПРО НАШІ ПАМ’ЯТКИ

У селі Кулішівка оновлений зовнішній вигляд  пам’ятки історії, монументального мистецтва  національного значення на місці першої в Україні знахідки кісток мамонту (1839-1841 рр.). Про це на своїй сторінці  у соціальній мережі Facebook проінформував Недригалівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

13:33 27.04.2023

Вашингтон підтвердив підтримку членства України в НАТО

Для набуття членства в НАТО Україна має насамперед провести прямі обговорення про це з Північноатлантичним альянсом. Сполучені Штати це підтримують. Однак зараз вся увага союзників зосереджена на допомозі ЗСУ відбити російську агресію.

16:56 26.04.2023

Вклонись, Україно, героям Чорнобиля

Наслідки вибуху четвертого реактора Чорнобильської атомної електростанції 26 квітня 1986 року сколихнули весь світ. Дуже важливо для України і для світу не забувати про цю страшну, найбільшу техногенну  катастрофу на планеті, трагедію, яка внесла непоправні наслідки в життя кожного з нас та майбутніх поколінь.

14:34 26.04.2023

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РОЗГЛЯНУВ РОБОТУ ДИТЯЧИХ МИСТЕЦЬКИХ ЗАКЛАДІВ, ПІДСУМКИ ПРОХОДЖЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ТА ІНШІ ПИТАННЯ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

21 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, участь у якому взяли 18 з 25 членів виконавчого комітету.     Розглянуті питання  організації навчально-виховного процесу в КЗ "Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області" та  КЗ "Тернівська дитяча школа мистецтв". Керівники закладів Дядченко О.М. та Кравченко О.І. поділилися своїми здобутками і проблемами, Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ висловив думку про те, що головне завдання закладів – зробити дитину щасливою від того, чим вона займається, озвучив свої бачення з приводу розвитку та осучаснення згаданих шкіл.

15:38 21.04.2023