ГВАРДІЯ НАСТУПУ

ГВАРДІЯ НАСТУПУ: ЯКІ Є БРИГАДИ, ВИМОГИ, ПІДГОТОВКА, ЗАРПЛАТА ТА ПІЛЬГИ Гвардія наступу – це вісім професійних штурмових бригад МВС, які складаються з патріотичних воїнів, які прагнуть перемоги України у боротьбі з російською агресією.

11:31 20.02.2023

Вітаємо з Днем Державного герба України!

Тризуб символізує зв’язок поколінь, прагнення до власної державності. Знак князя Володимира дав змогу українцям чітко означити власне коріння та правонаступництво наших державних утворень.

16:27 19.02.2023

ЗНОВУ НЕПОПРАВНА ВТРАТА!

Сумна звітка знову долетіла до нашої громади!  Під час тяжких боїв у гарячій точці загинув молодий боєць з Тернів Гриценко Олександр Олександрович, 2000 року народження. Був мобілізований у квітні 2022 року. Останнім часом проживав у Хоружівці разом з цивільною дружиною та 2-річним сином.

14:00 17.02.2023

В єднанні сила і міць держави!

З початку повномасштабного вторгнення рашистського окупанта на українську землю ми зрозуміли, наскільки наш народ згуртований та єдиний. У  лиху для України годину стали, як одна велика родина,  одним цілим у боротьбі з ворогом, разом відстоюємо волю та незалежність нашої держави.

14:54 16.02.2023

Пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення»: умови застосування

Спільний наказ Міністерства юстиції України та Офіса Генерального прокурора «Про реалізацію пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення» (зі змінами) № 172/5/10 був підписаний 21 січня 2019 року є нормативним підґрунтям пілотного проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення»(далі Програма).

14:27 16.02.2023

Афганістан - пекельний біль душі

15 лютого 2023 року біля пам’ятного знаку «Воїнам-афганцям  Недригайлівщини»  відбувся мітинг «Афганістан: біль душі та пам'ять серця»,  приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

13:47 15.02.2023

ГВАРДІЯ НАСТУПУ